22 Жовтня о 13 годині відбудеться Служіння зцілення та звільнення 

Бог вчора, сьогодні і по віки такий же! Близько 2000 років назад Він зціляв навіть від невиліковних хвороб, звільняв від демонів та залежностей, та навіть воскрешав із мертвих! Чому ж сьогодні так багато хворих людей?
Чому так багато залежних(цигарки, алкоголізм, наркоманія і т.д.)? Чому так багато пригнічених проблемами та дипресіями? Тому, що люди перестали шукати Бога! А Він відподає лише шукаючим Його.(Біблія) Запрошуємо Вас на спеціальне служіння, де будуть звершуватися молитви за зцілення від різних хвороб та звільнення від залежностей, страхів, депрсій. Пошукайте Його щиро в молитві-там де Він завжди є в церкві! Він обов’язково відповість вам! Чому ми так впевнені?
Бо Бог багато відповідає на наші потреби!
Наша адреса вул. Суворова, 1, 2 поверх, зал РАПО

На воскресной школе мы учились следить за тем что говорить.

Главным гостем воскресной школы был попугай Жора. Чего только не сделаешь ради любимых деток! Сегодня попугай, завтра например коза(в Фастове их ещё можно найти), а послезавтра……и в зоопарк не нужно будет ходить.))) Все ради назидания!

Продовжується епопея з прибирання нашого участку, вже трейтю суботу поспіль!

Наші брати, та сестри відважно та навіть інколи героїчно борються з тим безладом, що дістався нам у спадок. Але є й приємна сторона ,,медалі”-сьогодні ціла машина з дровами поїхала в с. Королівку робити зиму, що насувається, теплішою для нашої сестри.

Щовівторка о 19-00 в церкві ,,Спасіння” проходять служіння вивчення Слова Божого

Ти гарно знаєш Біблію, або навпаки, ніколи її не відкривав? Ти маєш багато запитань, на які не можеш знайти відповіді? Чи, можливо, ти просто відкрита людина, яка прагне до живого спілкування? Тоді тобі точно до нас! Щовівторка о 19-00 в церкві ,,Спасіння” проходять служіння вивчення Слова Божого, там піднімаються різні питання та обговорюються завжди цікаві та актуальні теми. На цих служіннях ми читаємо про біблійних героїв, обговорюємо ті, чи інші ситуації описані в Біблії.
Не лякайтесь холодної осені, а швиденько біжіть до нас! Ми зігріємо вас гарячим чаєм та теплим спілкуванням, адже церква ,,Спасіння”-це сім’я де є місце для кожного! Особливо для вас!

Состоялся очередной субботник!

Некоторых из братьев можно было бы со смелостью назвать субботниками(не адвентистами 7 дня, а именно суботниками), потому что они вторую субботу подряд служат Господу. Но, Слава Богу, они посвящают Богу не только субботы , но самое главное- каждое воскресенье! Сегодняшний субботник отличался тем, что было две группы: бригада света- они отремонтировали и почистили светильники в зале и бригада возводившая Великий Фастовский Забор, который перекрыл доступ в наши земли ,,авконавтам” и ,,шприценосцам”
(верим что чем меньше мест где можно комфортно совершать грех , тем быстрее люди захотят освободиться)!
Огромное спасибо всем , кто трудилися во Имя Господа Иисуса Христа!

Состоялось благословенное и важное событие в духовной жизни города! Церковь ,,Воскресения”

 заложила краеугольный камень в основание нового храма ! На служении присутствовали гости: пастора поместных церквей , служителя и также мэр Фастова. Во все времена храмы были украшением любого города и мы верим , что новый храм ещё больше украсит наш город! И вот ещё что- Украина действительно изменилась! Потому , что сегодня строяться не только Православные ,,церкви” (церковь-это СОБРАНИЕ верующих.Библия) но и храмы Евангельских церквей!!!