З 29 серпня по 3 вересня, в складі команди християн євангелістів, наш брат Микола Шилов мав можливість брати участь в поїздці в прифронтові міста.

Третій рік на сході України йде війна. Вона зруйнувала не тільки будинки і дороги, але долі тих, що живуть в цих містах. Постійний страх і горе стали частиною їх самих. Чим ближче до зони бойових дій, тим більше відкриті серця людей для Слова Божого, що дає надію і розраду. Ці люди готові приймати Євангеліє і раді молитві за них. Там, де смерть дуже близько, людям потрібна наша допомога, як матеріальна, так і духовна.

З 29 серпня по 3 вересня, в складі команди християн євангелістів, наш брат Микола Шилов мав можливість брати участь в поїздці в прифронтові міста. Метою поїздки було надання благодійної допомоги жителям прифронтових міст а також через проповідь Євангелія Ісуса Христа принести зцілення і надію.

Команда проводила по два – три служіння щодня в таких містах: Сєвєродонецьк, Сватове, Кремінна, Щастя, Комишне, Петрівка, Райгородок, Новоайдар, Лисичанськ, Новоастрахань тощо. На служіннях покаялося понад 50 осіб. Також місцеві жителі отримали продуктові набори та набори предметів першої необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *